logo F-hanet, s.r.o.

Truhlářství &
zakázková výroba
Zařídíme Vám kompletně Váš domov dle Vašich představ.

Provádíme návrhy interiérů ve 3D programu.

Vchodové dveře

 PROČ DŘEVĚNÉ DVEŘE?
Dřevěné vchodové dveře jsou velmi stabilní díky vysoce dimenzované konstrukci rámu. Profilace vchodových dveří splňuje požadavky evropských norem. Rohové spoje jsou provedeny formou čep a dlab, jež zajišťuje silnou pevnost a stabilitu.

Mohutně dimenzované závěsy křídla umožňují seřízení křídla dveří ve třech osách bez nutnosti vysazení dveří z rámu.

Požadovaný stupeň bezpečnosti dveří je na žádost zákazníka dodržen pětibodovým zámkem s protiplechy do rámu dveří. Závěsy je možno opatřit pojistkou proti vysazení křídla.Dveřní křídla lze libovolně členit masivními svislými, vodorovnými a šikmými příčkami, do kterých se oboustranně lištují výplně dveří. Výplně mohou být dle přání z termoizolačního dvojskla, ornamentálního skla, bezpečnostního skla, speciální dýhované PUR desky a kazety a jejich kombinace dle požadavku zákazníka.

Všechny dveře je možné doplnit bočním nebo horním světlíkem, izolační sklo zaměnit s dřevěnou výplní nebo naopak, či vyrobit obloukové nebo jiné atypické provedení.

Vchodové dveře jsou vyráběny v systému Euro IV-68, rozměry se přizpůsobují přání zákazníka.

Služby pro zákazníka

Běžně provádíme montáže po celé republice. Našim zákazníkům umožňujeme během výroby kontrolovat rozpracovanost a kvalitu svojí objednávky a případně, pokud je to ještě možné, zvolit jiný odstín barvy apod.