logo F-hanet, s.r.o.

Truhlářství &
zakázková výroba
Zařídíme Vám kompletně Váš domov dle Vašich představ.

Provádíme návrhy interiérů ve 3D programu.

euro Okna

Dřevěná okna mají staletou tradici a jejich ověřenou vlastností je téměř stoletá životnost. Působí hřejivým dojmem a díky použití přírodních materiálů jsou ekologicky přijatelné jak z hlediska produkce, tak z hlediska vlastního užívání a samozřejmě i v případě následné likvidace. 


Nová generace oken z dřevěných europrofilů má nejlepší tepelně – izolační vlastnosti a netvoří tepelné mosty. Mimo to jsou tato okna velice pevná a díky složení eurohranolů mají nízkou roztažnost a jejich tvar se prakticky nemění. Kromě dlouhé životnosti oceníte i snadnou údržbu a případnou opravitelnost. V nabídce je velké množství architektonických řešení jak z hlediska tvarů tak i co do rozměrů. Tuto vlastnost ocení mnozí architekti a stavebníci. Dřevěná eurookna jsou investicí zdravou a ekologickou pro celé generace.


Materiál, konstrukce a kvalita zpracování zaručují oknům dlouhou životnost. Ekologické a zdravotně nezávadné barvy neoprýskají, propouští páry a jsou snadno obnovitelné. Jejich stálost je zaručena díky odolnosti vůči UV záření.
Dřevo poskytuje vynikající tepelnou izolaci. Díky ní nedochází k vyzařování chladu okenního rámu a tím ke srážení vodních par na vnitřní straně okna. Eurookna Vám ušetří náklady na vytápění. Co se týče vlhkosti vzduchu, dřevo nasává vodní páru z okolního prostředí, ukládá ji a zpětně vydává, tím je zajištěno přirozené klima v místnosti. Dřevěná eurookna úspěšně splňují nároky zvukového útlumu.